Over ons

Huren of verhuren zonder zorgen

Wij zorgen ervoor dat u zo min mogelijk hoeft te doen, vanaf het moment dat u ons de opdracht geeft totdat het huurcontract eindigt of de huurder vertrekt.

Over Start Home Rentals

Start Home Rentals heeft ruim 10 jaar ervaring met het verhuren en beheren van woningen in heel Nederland, België en Duitsland. Door onze jarenlange ervaring weten we hoe we snel een geschikte huurwoning kunnen vinden. We leveren de kwaliteit en service die u van een betrouwbaar en ervaren bedrijf als Start Home Rentals mag verwachten. Flexibiliteit en snelheid vinden we belangrijk. Daarom staan we 7 dagen in de week voor u klaar en zijn al uw wensen bespreekbaar.

Technisch beheer van de huurwoningen, administratieve ondersteuning, opstellen van huurcontracten, schoonmaak, het meubileren van woningen, alles is mogelijk. Wij vertalen uw wensen in een oplossing op maat.

Welke klanten huren of verhuren bij ons?

De volgende klanten maken gebruik van onze diensten: bedrijven die op zoek zijn naar huurwoningen voor hun personeel, beleggers, particuliere huurders, huiseigenaren die tijdelijk dubbele huurlasten hebben, flexwerkers en expats.

Neem contact met ons op

Wanneer je dit formulier gebruikt, ga je akkoord met de opslag en verwerking van jouw gegevens door deze website.

0031 85 060 5005
info@starthomerentals.nl

Maak kennis met onze medewerkers

Start Home Rentals Zuid Holland

Manon Kraaijenbrink

Commercieel medewerker

0031 85 060 5005
0ffice@starthomerentals.nl

Anouschka den Uil

Commercieel medewerker

Jordy Lodder

Accountmanager

0031 6 21 930 019
jordy@starthomerentals.nl

Vitalija Pliuskuté

Accountmanager

0031 6 15 020 071
vitalija@starthomerentals.nl

Yolanda Smit

Accountmanager

0031 6 15 263 871
yolanda@starthomerentals.nl

Kawous Nabard

Technische dienst

0031 85 060 5005
info@starthomerentals.nl

Frans Vriethoff

Technische dienst

0031 85 060 5005
info@starthomerentals.nl

Start Home Rentals Noord Holland

Edwin Vijn

Accountmanager

0031 6 43 892 487
edwin@starthomerentals.nl

Start Home Rentals Limburg

Judith Versteegen

Accountmanager

0031 6 31 789 044
judith@starthomerentals.nl

Linda Kleine Staarman

Commercieel medewerker

0031 85 060 5005
limburg@starthomerentals.nl

Ronald Peeters

Technische dienst

0031 85 060 5005
limburg@starthomerentals.nl

Start Home Rentals Duitsland

Agnieszka Szablewska

Accountmanager

0049 152 215 287 08
agnieszka@starthomerentals.de

Jessica Philipp

Commercieel medewerker

0049 174 634 430 5
jessica@starthomerentals.de

Monika Manders

Commercieel medewerker

0049 322 110 018 05
info@starthomerentals.de

snf-logo

Onze huisvesting voldoet aan de norm voor huisvesting van arbeidsmigranten. Dit houdt in dat onze huisvestingslocaties jaarlijks worden gecontroleerd en moeten voldoen aan bepaalde eisen.

icon-letter

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief

Vergelijk