O nas

Najem lub wynajem bez zmartwień

Zapewniamy, aby nasi klienci mieli jak najmniej zmartwień, od momentu złożenia u nas zlecenia, aż do zakończenia umowy najmu lub wyprowadzenia się najemcy.

O Start Home Rentals

Start Home Rentals ma ponad 10 lat doświadczenia w wynajmie mieszkań i zarządzaniu nimi w całej Holandii, Belgii i Niemczech. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak szybko znaleźć odpowiednie mieszkanie na wynajem. Zapewniamy jakość i usługi, jakich oczekuje się od niezawodnej i doświadczonej firmy, jak Start Home Rentals. Elastyczność i szybkość są dla nas ważne. Dlatego jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i rozpatrujemy wszystkie życzenia naszych klientów.

Techniczne zarządzanie mieszkaniami na wynajem, wsparcie administracyjne, sporządzanie umów najmu, sprzątanie, umeblowanie – wszystko jest możliwe. Przekładamy wszystkie życzenia na dostosowane rozwiązania.

Jacy klienci współpracują z nami?

Z naszych usług korzystają następujący klienci: firmy, które szukają mieszkań na wynajem dla swojego personelu, inwestorzy, prywatni najemcy, właściciele domów, którzy tymczasowo ponoszą podwójne koszty najmu, pracownicy tymczasowi i ekspaci.

Skontaktuj się z nami teraz

Korzystając z niniejszego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych

0031 85 060 5005
info@starthomerentals.nl

Zapoznaj się z naszymi pracownikami

Start Home Rentals Zuid-Holland

Manon Kraaijenbrink

Kierownik handlowy

0031 85 060 5005
0ffice@starthomerentals.nl

Anouschka den Uil

Kierownik handlowy

Sander Stroop

Agent nieruchomości

0031 85 060 5005
sander@starthomerentals.nl

Jordy Lodder

Agent nieruchomości

0031 6 21 930 019
jordy@starthomerentals.nl

Vitalija Pliuskuté

Agent nieruchomości

0031 6 15 020 071
vitalija@starthomerentals.nl

Yolanda Smit

Agent nieruchomości

0031 6 15 263 871
yolanda@starthomerentals.nl

Kawous Nabard

Obsługa techniczna

Frans Vriethoff

Obsługa techniczna

Start Home Rentals Noord-Holland

Edwin Vijn

Agent nieruchomości

0031 6 43 892 487
edwin@starthomerentals.nl

Start Home Rentals Limburg

Judith Versteegen

Agent nieruchomości

0031 6 31 789 044
judith@starthomerentals.nl

Linda Kleine Staarman

Kierownik handlowy

0031 85 060 5005
limburg@starthomerentals.nl

Ronald Peeters

Obsługa techniczna

0031 85 060 5005
limburg@starthomerentals.nl

Start Home Rentals Duitsland

Agnieszka Szablewska

Agent nieruchomości

0049 152 215 287 08
agnieszka@starthomerentals.de

Jessica Philipp

Kierownik handlowy

0049 174 634 430 5
jessica@starthomerentals.de

Monika Manders

Kierownik handlowy

0049 322 110 018 05
info@starthomerentals.de

Boy Gatzen

Obsługa techniczna

0049 322 110 018 05
info@starthomerentals.de

Hafid Arssi

Obsługa techniczna

0049 322 110 018 05
info@starthomerentals.de

snf-logo

Nasze obiekty spełniają normy zakwaterowania dla pracowników migrujących. Oznacza to, że nasze obiekty mieszkalne podlegają corocznym kontrolom i muszą spełniać pewne normy:

icon-letter

Zobacz wszystkie referencje

Compare